» 10 tipů na Halloweenské kostýmy
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
10 tipů na Halloweenské kostýmy
31. Říjen, 2015 | Anonym | Krása a móda

Každý rok, 31. října na Halloween, se koná mnoho tématicky zaměřených akcí, kde lidé slaví v halloweenských maskách. Všichni se snaží mít co nejlepší a nejoriginálnější nápad, za co se budou vydávat, ale občas prostě dojde inspirace. Právě proto jsme si tu pro vás připravili 10 tipů na nejlepší postavy, za které se převléct na Halloween.

1. Upír

Asi nejklasičtější maska na Halloween je upír. Tím se nic nedá zkazit.

2. Zombie

Druhou nejtypičtější maskou jsou variace zombií a mrtvol. U těchto masek platí, že čím vícje propracovaná, tím líp.

3. Čaroděj/ čarodějka

Většinou na party najdete více čarodějek než čarodějů. Není ale čarodějka jako čarodějka. Můžete jít za masku nejděsivější ježibaby, přes masku sexy čarodějky v minisukni, až třeba po Harryho Pottera.

4. Kostlivec

Stačí se jen rozhlédnout a určitě někdo ve vašem okolí tančí někdo za kostlivce. Nemusíte mít ale kostěné celé tělo a obličej. Zapojte fantazii. Dobře namaskovaná půlka obličeje vypadá mnohdy lépe.

5. Duch / přízrak

Pokud chcete něco děsivého a neurčitého, variace přízraků a duchů jsou správná volba. Namaskujte se děsivě bez krve, nebo jen na sebe hoďte prostěradlo, duch může vypadat jakkoliv.

6. Joker/ děsivý klaun

Po úspěšném filmu Temný rytíř se rozmohl trend Jokerů. Obarvěte si vlasy na zeleno, oči načerno, protáhněte si úsměv, nahoďte fialový oblek a hned je o padoucha víc. Nemusíte ale kopírovat přesně Jokera, jakýkoliv děsivě namaskovaný klaun zaujme.

7. Superhrdina

Halloween je sice svátek mrtvých. To ale neznamená, že na party nemůžete jít za supermana nebo batmana. Někdo mezi tolika zlými musí udělat pořádek.

8. Zvíře

Už jste vážně zoufalí? Nahoďte kostým nějakého zvířete! Čím víc sexy, tím lépe. Tím nic nezkazíte.

9. Filmová postava

Ani zvíře nechcete? Tak se zamyslete nad vašimi oblíbenými filmy. Vyberte si vaši oblíbenou postavu a běžte za ni. Takový Gandalf na parketu určitě brzy najde své společenstvo.

10. Jakákoliv věc

Chcete být vážně originální? Pak se stačí jen rozhlédnout kolem, vybrat si první věc, která vás zaujme, vymyslet masku a jít do akce. Už jsem například viděl tančit i kostým Becherovky.

V konečném důsledku je stejně jedno, za co jdete. Důležité je, abyste se cítili dobře a užili si Halloween. Je to jednou do roka, tak proč ho neoslavit ve velkém stylu i s maskou? Kam dál?

Stáž v Psychiatrické nemocnici a hospici
Chceme více mít, než být, chceme být úspěšní, chceme udělat dojem na lidi, chceme  být dokonalí. Náročnost dnešní doby přináší mnoho střetu zájmů, přináší stres, bolest, smutek, napětí. A právě díky dobrovolnictví jsem pochopila, jak žijí lidé, kteří neusnesli požadavky doby, díky odborné praxi jsem…

Organizace času jako klíč úspěchu
Den má 24 hodin, 1440 minut a 86 400 sekund, ale přesto spousta z nás žije v přesvědčení, že nemá čas. Čas na rodinu, koníčky, odpočinek. Opravdu ho nemáme, nebo jen neumíme čas správně plánovat? Na kurzu o organizaci času nám bylo sděleno, že před…

Kam na rande
Rande - no jo, ale kam stále chodit? Deset parádních  tipů - nech se inspirovat. Parádní místa na rande   Nudí vás pořád ta stejná místa dostaveníček? Pořád jen kino, restaurace, lavička v parku? Vykašlete se na to a změňte to. Okořeňte své rande netradičním…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře