» 10 tipů na Halloweenské kostýmy
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
10 tipů na Halloweenské kostýmy
31. Říjen, 2015 | Anonym | Krása a móda

Každý rok, 31. října na Halloween, se koná mnoho tématicky zaměřených akcí, kde lidé slaví v halloweenských maskách. Všichni se snaží mít co nejlepší a nejoriginálnější nápad, za co se budou vydávat, ale občas prostě dojde inspirace. Právě proto jsme si tu pro vás připravili 10 tipů na nejlepší postavy, za které se převléct na Halloween.

1. Upír

Asi nejklasičtější maska na Halloween je upír. Tím se nic nedá zkazit.

2. Zombie

Druhou nejtypičtější maskou jsou variace zombií a mrtvol. U těchto masek platí, že čím vícje propracovaná, tím líp.

3. Čaroděj/ čarodějka

Většinou na party najdete více čarodějek než čarodějů. Není ale čarodějka jako čarodějka. Můžete jít za masku nejděsivější ježibaby, přes masku sexy čarodějky v minisukni, až třeba po Harryho Pottera.

4. Kostlivec

Stačí se jen rozhlédnout a určitě někdo ve vašem okolí tančí někdo za kostlivce. Nemusíte mít ale kostěné celé tělo a obličej. Zapojte fantazii. Dobře namaskovaná půlka obličeje vypadá mnohdy lépe.

5. Duch / přízrak

Pokud chcete něco děsivého a neurčitého, variace přízraků a duchů jsou správná volba. Namaskujte se děsivě bez krve, nebo jen na sebe hoďte prostěradlo, duch může vypadat jakkoliv.

6. Joker/ děsivý klaun

Po úspěšném filmu Temný rytíř se rozmohl trend Jokerů. Obarvěte si vlasy na zeleno, oči načerno, protáhněte si úsměv, nahoďte fialový oblek a hned je o padoucha víc. Nemusíte ale kopírovat přesně Jokera, jakýkoliv děsivě namaskovaný klaun zaujme.

7. Superhrdina

Halloween je sice svátek mrtvých. To ale neznamená, že na party nemůžete jít za supermana nebo batmana. Někdo mezi tolika zlými musí udělat pořádek.

8. Zvíře

Už jste vážně zoufalí? Nahoďte kostým nějakého zvířete! Čím víc sexy, tím lépe. Tím nic nezkazíte.

9. Filmová postava

Ani zvíře nechcete? Tak se zamyslete nad vašimi oblíbenými filmy. Vyberte si vaši oblíbenou postavu a běžte za ni. Takový Gandalf na parketu určitě brzy najde své společenstvo.

10. Jakákoliv věc

Chcete být vážně originální? Pak se stačí jen rozhlédnout kolem, vybrat si první věc, která vás zaujme, vymyslet masku a jít do akce. Už jsem například viděl tančit i kostým Becherovky.

V konečném důsledku je stejně jedno, za co jdete. Důležité je, abyste se cítili dobře a užili si Halloween. Je to jednou do roka, tak proč ho neoslavit ve velkém stylu i s maskou? Kam dál?

Windows 10 Mobile - došla mi trpělivost
Ještě před půl rokem bych neřekl, že tento moment opravdu nastane, ale po posledních pár měsících mi došla s platformou Windows 10 Mobile trpělivost. Vezmu to ale od začátku. Poté, co mi před třemi lety ukradli telefon s operačním systémem Android, jsem přemýšlel, po jakém…

Jak přežít zkouškové s úsměvem?
Existují mezi námi dvě skupiny studentů. První, která se učí celý semestr průběžně a zkouškové období vítá s úsměvem, a ta druhá, která všechno nechává na poslední chvílí a půl rok dělá jenom to, co je nezbytně nutné a neodkladné. Taky patříte mezi tu skupinu,…

Jak to všechno dopadlo - panická porucha
Ačkoliv jsem tenhle článek neměla v úmyslu psát, rozhodla jsem, že by bylo fajn Vás informovat, jak to celé dopadlo a téma z mé strany uzavřít. Jsem si vědoma, že otázek na tohle téma se určitě nevyhnu ze strany rodiny nebo kamarádů, ale věřte mi,…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře