» 5 rad jak sbalit holku
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
5 rad jak sbalit holku
28. Listopad, 2015 | Anonym | Lidé

Už odpradávna mají kluci problém se seznámením se zástupkyněmi něžného pohlaví a s jejich „sbalením“. Přitom je to ale jednoduché. Zde vám přinášíme 5 nejdůležitějších rad, jak se chovat a co dělat, abyste uspěli.

1. Nebát se oslovit

Oslovení holky je klíčový krok v cestě k jejímu získání. Pokud holku neoslovíte, tak asi těžko zjistí, že vůbec existujete. Proto se nebojte za ní přijít a říct „Ahoj, …“. Nemusí to být nejgeniálnější věta na světě, stačí i nějaká blbost, hlavně, abyste ji oslovili. Holky jsou jen lidi a stejně jako vy jsou rády, když o ně někdo projeví zájem, i když třeba neohrabaně.

2. Být sebevědomý

Holky mají rády kluky, u kterých vidí, že se o ně mohou opřít. Proto když vidí, že se jich kluk bojí, potí se a omlouvá se za každou kravinu, tak to na ně dojem moc neudělá. Nemusíte se ale tvářit jak mistr světa, stačí, když se nebudete za každou blbost, co řeknete, omlouvat, budete se tvářit nad věcí, a pokusíte se být co nejvíce v klidu a pohodě. Myslete na to, že holka je jen člověk, stejně jako vy, a ve většině případů je i stejně nervózní, někdy i více. 

3. Lichotky neuškodí

Jako každý, i holky mají rády lichotky. Pochvalte jí vzhled, úsměv, oblečení…. Nikdy to neuškodí. Ale jako se vším, ani s lichotkami se to nesmí přehánět. Když jí budete lichotit každou minutu, bude mít pocit, že vás má v hrsti a to mít nesmí, i když vás v hrsti má, jinak se vaše šance snižují. Nedejte to na sobě znát a lichotkami neplýtvejte.

4. Netlačit na pilu

Jak už jsem říkal, holka nesmí mít pocit, že vás má v hrsti, proto s ničím nespěchejte a netlačte na ni. Vyznání lásky hned první rande není nejlepší nápad. To ji spíše vyděsí.

5. Být sám sebou

Hlavní je ale být sám sebou, jinak se holka nezakouká do vás, ale do toho, na koho si hrajete. Nemusíte mít nejvíc cool koníčky, abyste ji zaujal. Jen pokud máte nějaký koníček nebo něco, o čem víte, že není nejpřitažlivější, možná zkuste vyhodnotit situaci, jestli by nebylo nejvhodnější se o tom zmínit až někdy později, než při snaze vaši vyvolenou zaujmout.

Nebojte se holku oslovit, buďte sebevědomý, občas zalichoťte, netlačte na pilu a buďte sám sebou. Pokud to nevyjde napoprvé, nevadí, vy budete vědět, že jste to zkusil a neudělal nic špatně. Je to pořád lepší, než žít s pocitem, že se vám ta holka líbila, ale vy jste neměl odvahu odložit u baru pivo, jít za ní a říct jí „Ahoj, …“, třeba by to vyšlo.

 Kam dál?

Život s dospělým potomkem
  Dobrý den, přicházím s potřebou se poradit: Jsme důchodci s potomkem 25 let student VŠ, který nás dlouhodobě tyrazuje. Kvůli každým maličkostem nám hrubě nadává, hází po nás židle, věšáky, co má po ruce. Je velmi vznětlivý. Neustále vyžaduje peníze "na školu". Stydíme se…

Jak probíhá focení
Když mi před třemi lety napsala kamarádky kamarádka, zda chci jít fotit, neváhala jsem. Od té doby se to stal zvyk a s Terezkou chodím, nejenom, fotit pravidelně. V dnešním článku Vám chci představit, jak focení probíhá, seznámit Vás se „zákulisními přípravami, a napsat, co…

5 rad jak sbalit kluka
Líbí se vám nějaký kluk, ale nevšímá si vás, nebo o vás nejeví zájem? Nenechte to náhodě a zkuste první krok udělat vy. Zde mám pro vás několik základních rad, jak na to. Nebát se oslovit To, že byste měli počkat, až vás kluci jako…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře