» 5 rad jak sbalit kluka
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
5 rad jak sbalit kluka
7. Prosinec, 2015 | Anonym | Lidé

Líbí se vám nějaký kluk, ale nevšímá si vás, nebo o vás nejeví zájem? Nenechte to náhodě a zkuste první krok udělat vy. Zde mám pro vás několik základních rad, jak na to.

Nebát se oslovit

To, že byste měli počkat, až vás kluci jako první osloví, je kravina. Pokud se vám nějaký líbí, prostě za ním běžte a řekněte „Ahoj, …“, nikdy tím nic nezkazíte.

Být vtipná

Když už jste si dala tu snahu ho oslovit, nebojte se pokračovat, prohoďte něco vtipného, tím u kluků vždy stoupnete v ceně. Většinou ale, když už ho oslovíte, chytí se sám a bude se snažit být vtipný a lichotivý on. I když vám to vůbec vtipné a lichotivé nepřijde, smějte se a lichotky oceňte, chudák se opravdu snaží.

Být přístupná

Netvařte se znuděně a nepřístupně. I když s ním hned nechcete skončit, úsměv a přístupné chování působí jako magnet na kov. Když se jen mračíte, můžete ho odradit.

Být sexy

Jsou to kluci, buďte sexy a jsou vaši.

Být sama sebou

Hlavně ale buďte sami sebou. Pokud se má do vás zakoukat, mělo by to být do vás a ne do někoho, na koho si ze všech sil hrajete. Oceníte to jak vy, tak i on.

Nebojte se udělat první krok vy. Nikdy tím nic nezkazíte, a i když to nevyjde, je to lepší pocit než čekat, že k vám sám dojde a pak ho vidět s nějakou, která nečekala. 

 Kam dál?

Názor na Windows Mobile po půl roce od přechodu na Android
Tento článek málem ani nevyšel, jelikož mě nějak přešla potřeba ho napsat. Protože jsem vám ho ale v minulém článku slíbil, přemohl jsem se. Jak už název napovídá, sdělím vám zde své dojmy a poznatky z používání Androidu po více než půl roce od přechodu…

ZOOT #pročtonezkusit
Asi každý slyšel o této značce. Nebo ji minimálně viděl - reklama na ni vyskakuje pomalu na každé webové stránce. Společnost ZOOT funguje na principu eshopu. V pohodlí domova si ze stránky www.zoot.cz vyberete oblečení, boty, doplňky, drobnosti do domácnosti, prostě prakticky cokoliv, protože záběr…

Organizace času jako klíč úspěchu
Den má 24 hodin, 1440 minut a 86 400 sekund, ale přesto spousta z nás žije v přesvědčení, že nemá čas. Čas na rodinu, koníčky, odpočinek. Opravdu ho nemáme, nebo jen neumíme čas správně plánovat? Na kurzu o organizaci času nám bylo sděleno, že před…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře