» 5 rad jak sbalit kluka
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
5 rad jak sbalit kluka
7. Prosinec, 2015 | Anonym | Lidé

Líbí se vám nějaký kluk, ale nevšímá si vás, nebo o vás nejeví zájem? Nenechte to náhodě a zkuste první krok udělat vy. Zde mám pro vás několik základních rad, jak na to.

Nebát se oslovit

To, že byste měli počkat, až vás kluci jako první osloví, je kravina. Pokud se vám nějaký líbí, prostě za ním běžte a řekněte „Ahoj, …“, nikdy tím nic nezkazíte.

Být vtipná

Když už jste si dala tu snahu ho oslovit, nebojte se pokračovat, prohoďte něco vtipného, tím u kluků vždy stoupnete v ceně. Většinou ale, když už ho oslovíte, chytí se sám a bude se snažit být vtipný a lichotivý on. I když vám to vůbec vtipné a lichotivé nepřijde, smějte se a lichotky oceňte, chudák se opravdu snaží.

Být přístupná

Netvařte se znuděně a nepřístupně. I když s ním hned nechcete skončit, úsměv a přístupné chování působí jako magnet na kov. Když se jen mračíte, můžete ho odradit.

Být sexy

Jsou to kluci, buďte sexy a jsou vaši.

Být sama sebou

Hlavně ale buďte sami sebou. Pokud se má do vás zakoukat, mělo by to být do vás a ne do někoho, na koho si ze všech sil hrajete. Oceníte to jak vy, tak i on.

Nebojte se udělat první krok vy. Nikdy tím nic nezkazíte, a i když to nevyjde, je to lepší pocit než čekat, že k vám sám dojde a pak ho vidět s nějakou, která nečekala. 

 Kam dál?

Skotsko - Vzhůru do (ne)známa!
Letenka koupena, vlak nalezen, skoro všechno hotovo. Jen skoro, protože zabalit si jednu krosnu na více než měsíc a půl, je pro mě úkol téměř nemožný. Něco jako mission impossible.  Ještě tedy můžu mít příruční zavazadlo, ale stejně! Naši se na tom strašně baví, prý…

Přijímačky na VŠ nevyšly, co dál?
Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu? Nezoufejte, slovo " nepřijat/a" ještě nemusí nutně znamenat definitivní verdikt. Pokud Vám ale ovšem stejné slovo dojde i po odvolání, tak je důležité nepanikařit a najít způsob, jak využiji rok času. Vyšší odborná škola Jedná se o terciální…

Tip na výlet: Jeseníky
Jeseníky jsou jedny z těch míst v České republice, kam se i po několika návštěvách pořád stejně ráda vracím. Tím, že jsem tam měla tetu, tak jsem tam v dětství trávila hodně času o prázninách, později jsem tam jela na dovolenou s rodiči, typické školní…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře