» 5 rad jak sbalit kluka
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
5 rad jak sbalit kluka
7. Prosinec, 2015 | Anonym | Lidé

Líbí se vám nějaký kluk, ale nevšímá si vás, nebo o vás nejeví zájem? Nenechte to náhodě a zkuste první krok udělat vy. Zde mám pro vás několik základních rad, jak na to.

Nebát se oslovit

To, že byste měli počkat, až vás kluci jako první osloví, je kravina. Pokud se vám nějaký líbí, prostě za ním běžte a řekněte „Ahoj, …“, nikdy tím nic nezkazíte.

Být vtipná

Když už jste si dala tu snahu ho oslovit, nebojte se pokračovat, prohoďte něco vtipného, tím u kluků vždy stoupnete v ceně. Většinou ale, když už ho oslovíte, chytí se sám a bude se snažit být vtipný a lichotivý on. I když vám to vůbec vtipné a lichotivé nepřijde, smějte se a lichotky oceňte, chudák se opravdu snaží.

Být přístupná

Netvařte se znuděně a nepřístupně. I když s ním hned nechcete skončit, úsměv a přístupné chování působí jako magnet na kov. Když se jen mračíte, můžete ho odradit.

Být sexy

Jsou to kluci, buďte sexy a jsou vaši.

Být sama sebou

Hlavně ale buďte sami sebou. Pokud se má do vás zakoukat, mělo by to být do vás a ne do někoho, na koho si ze všech sil hrajete. Oceníte to jak vy, tak i on.

Nebojte se udělat první krok vy. Nikdy tím nic nezkazíte, a i když to nevyjde, je to lepší pocit než čekat, že k vám sám dojde a pak ho vidět s nějakou, která nečekala. 

 Kam dál?

Láska jménem sport
Od dětství jsem aktivní člověk, který se nikdo moc neuměl nudit a nic nedělat. Jako dítě jsem začala chodit v 8 měsících a první metry na kole jsem zvládla v 1,5 roku. S nástupem do školky jsem se překvapivě začala zajímat o hru na klavír,…

První článek
WREET.cz byl oficiálně spuštěn! Doufáme, že se dobře uchytí a poslouží svému účelu. Znovu tedy, jak se píše všude na stránkách, opakujeme, že pokud máte jakýkoliv nápad na článek (zážitek z dovolené, pracovní zkušenosti, tipy a návody, recepty, vtipné nebo zajímavé příběhy, recenze, blog atd.),…

Svatomartinské slavnosti v Mikulově
Každoročně se na podzim konají Svatomartinské slavnosti, které se tak jmenují podle svatého Martina, který přijel na bílém koni, přinesl sníh a podělil se s žebrákem o svůj oděv, aby mu nebyla zima. Nebo alespoň tak nějak by to mělo být. Když jsem to slyšel…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře