» 8 tipů na nejlepší seriály
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
8 tipů na nejlepší seriály
8. Květen, 2015 | Anonym | Filmy a seriály

Máte hodně volného času a chtěli byste ho zabít například seriálem, ale většinu seriálů jste už viděli? V následujícím článku vám dám pár tipů na seriály, o kterých možná nevíte, ale stojí za to je vidět. Pokud některý z nich znáte, podělte se o svůj názor do komentářů.

1. Game of Thrones

Game of Thrones neboli Hru o trůny snad ani nemusím představovat, 90% z vás tento seriál jistě už dávno sleduje, nebo jste o něm už někde slyšeli. Jedná se o fantasy seriál, kde je hodně sexu, krve, postav, děje a zase sexu. Příběh se týká několika rodů a národů, které proti sobě všemožně bojují a spojují se, aby toho co nejvíce ovládli. Do toho jsou zde ještě bílí chodci, což jsou něco jako letoví zombie, kteří se snaží o to samé.

I pokud nejste fanoušek fantasy nebo tohoto typu příběhu, doporučuji vám se alespoň na první díl podívat. Znám hodně lidí včetně mě, které to chytlo, a nikdy dřív nic podobného nesledovali.

2. American Horror Story

Seriál pro všechny příznivce horroru. Děj nejde jednoznačně popsat, jelikož v každé sérii je jiný příběh. První série se týká strašidelného domu, druhá blázince, třetí čarodějnic a čtvrtá show znetvořených lidí. Co mají ale všechny série společné, jsou herci. V každé sérii vystupují stejní herci, jen mají jiné role, což tvoří tento seriál unikátní. Kromě kvalitních herců je ale každý příběh krásně zpracován a natočen. Určitě stojí zato vidět.

3. Misfits

Banda mladých lidí dostane super schopnosti a učí se s nimi žít. Takto to zní relativně normálně, ale když ještě dodám, že tito mladí lidé jsou zrovna na veřejně prospěšných pracích, nepatří zrovna mezi nejslušnější a k super schopnostem patří například, že když se někoho dotknou, tak se stane super nadrženým. Seriál má krásné temné a realistické zpracování a postavy se chovají logicky a reálně. Misfits budete milovat až do posledního dílu, který je ale bohužel tak špatný, že znehodnotí celý seriál. Do té doby se ale vyplatí sledovat.

4. Last Man on Earth

Jeden z nejlepších komediálních seriálů, na které jsem narazil. Zatím vyšla jen 1 série, ale rozhodně stojí zato. Děj je o tom, že vypukl virus a přežil jen jediný muž, který se chová tak, jak by se asi jediný muž na světě choval. Rozhodně se u seriálu nasmějete, ale pokud jste muž, tak budete s hlavním hrdinou hodně soucítit a trpět. Pokud jste žena, tak seriál asi tak plně jako muži nepochopíte.

5. Californication

Tento seriál není vhodný pro děti a mladistvé, i když ho asi většina mladistvých sleduje. Hlavní hrdina je slavný spisovatel s duší rockera, který spí, s kým může a dělá jeden průser za druhým. Californication je silně návykové, takže pozor.

7. Breaking Bad

Jeden z nejlepších seriálů co znám, rozhodně doporučuju. Hlavní hrdina je učitel chemie, který začne vyrábět pervitin a díky svému vzdělání tak kvalitní, že se stává pomalu slavným.

8. Trabantem Jižní Amerikou

Poslední seriál, který vám doporučím je český seriál Trabantem Jižní Amerikou. Je škoda, že o něm ví mnohem méně lidí než třeba o kravinách jako je Ordinace v růžové zahradě nebo Prostřeno, protože je dle mého názoru snad nejlepší náš seriál.  Seriál popisuje cestu několika šílených Čechů přes Jižní Ameriku na vozidlech, u kterých je zázrak, že ještě jedou a dobrodružství spojené s tím. 

Na seriál se doporučuji podívat, i když jste holka, nebo pokud jsou vám auta a technika ukradené, stojí to opravdu za to.

Samozřejmě, že mezi dobré seriály patří i například Simpsonovi, Přátelé a podobně, ale o tom se píše všude a mně se vypisovat nechtěli. Pokud máte také tip na méně známý seriál, napište ho do komentářů.

 

 Kam dál?

První článek
WREET.cz byl oficiálně spuštěn! Doufáme, že se dobře uchytí a poslouží svému účelu. Znovu tedy, jak se píše všude na stránkách, opakujeme, že pokud máte jakýkoliv nápad na článek (zážitek z dovolené, pracovní zkušenosti, tipy a návody, recepty, vtipné nebo zajímavé příběhy, recenze, blog atd.),…

Skotsko - pracujeme a bydlíme
Ve Skotsku furt prší. Když je modrá obloha, když je černá obloha, když je to půl napůl, prostě pořád. Nikdy tu taky není úplná tma. Jsme daleko od nejbližšího městečka, ale i v noci je tu nepřetržitě něco vidět. Jako když se teprve smráká, každopádně je…

Organizace času jako klíč úspěchu
Den má 24 hodin, 1440 minut a 86 400 sekund, ale přesto spousta z nás žije v přesvědčení, že nemá čas. Čas na rodinu, koníčky, odpočinek. Opravdu ho nemáme, nebo jen neumíme čas správně plánovat? Na kurzu o organizaci času nám bylo sděleno, že před…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře