» 8 tipů na nejlepší seriály
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
8 tipů na nejlepší seriály
8. Květen, 2015 | Anonym | Filmy a seriály

Máte hodně volného času a chtěli byste ho zabít například seriálem, ale většinu seriálů jste už viděli? V následujícím článku vám dám pár tipů na seriály, o kterých možná nevíte, ale stojí za to je vidět. Pokud některý z nich znáte, podělte se o svůj názor do komentářů.

1. Game of Thrones

Game of Thrones neboli Hru o trůny snad ani nemusím představovat, 90% z vás tento seriál jistě už dávno sleduje, nebo jste o něm už někde slyšeli. Jedná se o fantasy seriál, kde je hodně sexu, krve, postav, děje a zase sexu. Příběh se týká několika rodů a národů, které proti sobě všemožně bojují a spojují se, aby toho co nejvíce ovládli. Do toho jsou zde ještě bílí chodci, což jsou něco jako letoví zombie, kteří se snaží o to samé.

I pokud nejste fanoušek fantasy nebo tohoto typu příběhu, doporučuji vám se alespoň na první díl podívat. Znám hodně lidí včetně mě, které to chytlo, a nikdy dřív nic podobného nesledovali.

2. American Horror Story

Seriál pro všechny příznivce horroru. Děj nejde jednoznačně popsat, jelikož v každé sérii je jiný příběh. První série se týká strašidelného domu, druhá blázince, třetí čarodějnic a čtvrtá show znetvořených lidí. Co mají ale všechny série společné, jsou herci. V každé sérii vystupují stejní herci, jen mají jiné role, což tvoří tento seriál unikátní. Kromě kvalitních herců je ale každý příběh krásně zpracován a natočen. Určitě stojí zato vidět.

3. Misfits

Banda mladých lidí dostane super schopnosti a učí se s nimi žít. Takto to zní relativně normálně, ale když ještě dodám, že tito mladí lidé jsou zrovna na veřejně prospěšných pracích, nepatří zrovna mezi nejslušnější a k super schopnostem patří například, že když se někoho dotknou, tak se stane super nadrženým. Seriál má krásné temné a realistické zpracování a postavy se chovají logicky a reálně. Misfits budete milovat až do posledního dílu, který je ale bohužel tak špatný, že znehodnotí celý seriál. Do té doby se ale vyplatí sledovat.

4. Last Man on Earth

Jeden z nejlepších komediálních seriálů, na které jsem narazil. Zatím vyšla jen 1 série, ale rozhodně stojí zato. Děj je o tom, že vypukl virus a přežil jen jediný muž, který se chová tak, jak by se asi jediný muž na světě choval. Rozhodně se u seriálu nasmějete, ale pokud jste muž, tak budete s hlavním hrdinou hodně soucítit a trpět. Pokud jste žena, tak seriál asi tak plně jako muži nepochopíte.

5. Californication

Tento seriál není vhodný pro děti a mladistvé, i když ho asi většina mladistvých sleduje. Hlavní hrdina je slavný spisovatel s duší rockera, který spí, s kým může a dělá jeden průser za druhým. Californication je silně návykové, takže pozor.

7. Breaking Bad

Jeden z nejlepších seriálů co znám, rozhodně doporučuju. Hlavní hrdina je učitel chemie, který začne vyrábět pervitin a díky svému vzdělání tak kvalitní, že se stává pomalu slavným.

8. Trabantem Jižní Amerikou

Poslední seriál, který vám doporučím je český seriál Trabantem Jižní Amerikou. Je škoda, že o něm ví mnohem méně lidí než třeba o kravinách jako je Ordinace v růžové zahradě nebo Prostřeno, protože je dle mého názoru snad nejlepší náš seriál.  Seriál popisuje cestu několika šílených Čechů přes Jižní Ameriku na vozidlech, u kterých je zázrak, že ještě jedou a dobrodružství spojené s tím. 

Na seriál se doporučuji podívat, i když jste holka, nebo pokud jsou vám auta a technika ukradené, stojí to opravdu za to.

Samozřejmě, že mezi dobré seriály patří i například Simpsonovi, Přátelé a podobně, ale o tom se píše všude a mně se vypisovat nechtěli. Pokud máte také tip na méně známý seriál, napište ho do komentářů.

 

 Kam dál?

Moje nejoblíbenejší seriály - 1.část
1.Pretty little liars\Prolhané krásky 5 dívek,mnoho tajemství. Seriál se odehrává v městečku Rosewood v Pensylvánii, kde sleduje život čtyř dívek Arii Montgomery, Hanny Marin, Emily Fields a Spencer Hastings. Jejich život se mění po zmizení vedoucí členky jejich party Alison DiLaurentis. O rok později se…

Windows 10 Mobile - došla mi trpělivost
Ještě před půl rokem bych neřekl, že tento moment opravdu nastane, ale po posledních pár měsících mi došla s platformou Windows 10 Mobile trpělivost. Vezmu to ale od začátku. Poté, co mi před třemi lety ukradli telefon s operačním systémem Android, jsem přemýšlel, po jakém…

Jak uplést pomlázku / tatar / korbáč?
Velikonoce jsou tradičním a oblíbeným křesťanským svátkem, na který každoročně vyrazí do ulic zástupy kluků a můžu s pomlázkami (tatary, korbáči, nebo jak tomu kdo říká) v ruce, chodí od domu k domu, šlehají děvčata, aby byly zdravé a krásné, občas je polejí vodou a…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře