» Jak uplést pomlázku / tatar / korbáč?
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
Jak uplést pomlázku / tatar / korbáč?
27. Březen, 2016 | Anonym | Návody

Velikonoce jsou tradičním a oblíbeným křesťanským svátkem, na který každoročně vyrazí do ulic zástupy kluků a můžu s pomlázkami (tatary, korbáči, nebo jak tomu kdo říká) v ruce, chodí od domu k domu, šlehají děvčata, aby byly zdravé a krásné, občas je polejí vodou a koledují si vajíčka, nebo něco ostřejšího. Každý z těchto koledníků by si ale měl umět takový tatar, korbáč, či pomlázku uplést sám, to ale v dnešní době umí už málo kdo, mnohdy to i holky umějí líp, což je ostuda. Přitom to ale není vůbec těžké. Proto jsem se rozhodl se s vámi o tento jednoduchý návod prostřednictvím WREET.cz, což je mimochodem super služba, podělit. Přece jen je lepší mít čerstvý a pružný, než uschlý a starý, no ne?

Omluvte moje profi obrázky, které jsem se snažil nakreslit v Malování.

Nejdříve budete potřebovat vrbové proutí. Nemělo by být ani moc tenké ani moc tlusté, jelikož pokud bude tenké, z pomlázky budete mít spíše bič a pokud bude moc tlusté, bude se lámat. Pomlázku můžete plést z 8, 12 nebo více proutků. Naučím vás tu z 8. Pro jistotu si ale opatřete více, kdyby se nějaký zlomil, tak abyste měli do zásoby.

S rukojetí vás nebudu zatěžovat. Stačí proutky pořádně stáhnout provázkem, nebo je případně obmotat nějakým ohebným proutkem.

Začínáme

Rozdělte si proutky na čtyři a čtyři. Zapamatujte si, na které straně který je, nesmíte to potom poplést.

Vezměte první z jedné strany a podpleťte ho mezi prvními dvěma z druhé strany, obmotejte poslední dva a vraťte ho nakonec na svou stranu.

Stejný postup udělejte s druhou stranou.

Nyní byste měli mít tohle.

A takto postupujte, dokud nebudete mít pomlázku dostatečně dlouhou. Poté ji na konci opět utáhněte provázkem, aby se nerozmotala, a máte hotovo.

Svou mužskou povinnost jste tímto splnili. Teď už je to jen na slečnách, aby nastavily své půvabné pozadí, pořádně dostaly a byly po zbytek roku krásné.

Veselé Velikonoce!Kam dál?

Organizace času jako klíč úspěchu
Den má 24 hodin, 1440 minut a 86 400 sekund, ale přesto spousta z nás žije v přesvědčení, že nemá čas. Čas na rodinu, koníčky, odpočinek. Opravdu ho nemáme, nebo jen neumíme čas správně plánovat? Na kurzu o organizaci času nám bylo sděleno, že před…

Windows 10 Mobile - došla mi trpělivost
Ještě před půl rokem bych neřekl, že tento moment opravdu nastane, ale po posledních pár měsících mi došla s platformou Windows 10 Mobile trpělivost. Vezmu to ale od začátku. Poté, co mi před třemi lety ukradli telefon s operačním systémem Android, jsem přemýšlel, po jakém…

PSY má nový videoklip! Jmenuje se DADDY!
Legendární korejský zpěvák a první člověk na Youtube, který dosáhl 1 000 000 000 shlédnutí u svého videa, PSY, má po svých úspěšných hitech Gangnam Style a Gentleman další hitovku! Jmenuje se DADDY a je stejně ujetá.


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře