» Kam na rande
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
Kam na rande
20. Červen, 2016 | zdeNulka65 | Zábava

Rande – no jo, ale kam stále chodit?

Deset parádních  tipů – nech se inspirovat.


Parádní místa na rande

 

Nudí vás pořád ta stejná místa dostaveníček? Pořád jen kino, restaurace, lavička v parku? Vykašlete se na to a změňte to. Okořeňte své rande netradičním místem, kde se rozhodně nebudete tísnit s davem.

 

1. Paintball

Skvělé místo pro souboj párů. Znáte více dvojic? Rozdejte si to s nimi. Tedy, navlečte se do uniformy, vezměte kvéry, začerněte obličeje, zakřičte bojový pokřik a pak si to s nimi rozdejte. Sestřelte je všechny, přitom budete spolupracovat se svým miláčkem. Pouto mezi vámi to upevní. A navíc, pak ze sebe budete muset shodit všechno to oblečení a… to další už záleží jen na vás.

 

2. Raft na divoké vodě

Další pořádná porce adrenalinu, která vás ještě více stmelí. Poznáte o sobě mnohem více než klábosením u baru. A opět, mokré oblečení musí po „výletu“ divokou vodou dolů… Co více si přát?

 

3. Jízda ve sporťáku

Zamluvte si na víkend nějaký sexy sporáček, nejlépe letní víkend a otevřená střecha, vyjeďte si na výlet. Krásná žena, krásné auto, pro muže víkend snů.

 

4. Kitesurfing

Oba se budete učit novou věc, budete mít o čem hovořit, budete společně překonávat problémy. Může to být samozřejmě cokoliv jiného než kitesurfing, podmínkou je, aby žádný z vás neměl se zvolenou činností nikdy nic společného a oba tedy budete stát na startu za stejných podmínek.

 

5. Horkovzdušný balón

Tohle není nějaká velká divočina, uznáváme, ale rozhodně let v balónu nabízí pořádnou dávku romantiky a pro spoustu slečen i toho adrenalinu. Společně vystoupáte k nebi, nad horizont, na závěr si dáte šampaňské. Paráda, ne?

 

6. Závodní vůz

Kombinace adrenalinu a vzrušujícího soutěžení v rychlém autě, to dokáže rozpálit každého. Zvyšuje to záběr všech smyslů, což rozhodně není k zahození i poté, co kokpit závodního vozu opustíte.

 

7. Létání

Sedněte za knipl letadla s kvalifikovaným instruktorem a zkuste chvíli letět sami, ovládat prostor, kde dominují jen ptáci. Na tyhle chvíle nikdy nezapomenete, obavy ze startu, z toho, zda všechno zvládnete, zda přežijete, k tomu pak pocit, že máte vaše životy ve svých rukou, to nabízí úžasné propojení na toho druhého.

 

8. Vyjížďka na koních

Krásná příroda a svět viděný ze hřbetu koně, to stojí za to. Je to opravdová romantika, vždyť v pohádkách jezdí princové a často i princezny (případně popelky z tříoříškových příběhů) vždy na koních.

 

9. Jachta a moře

Potřebujete stejně jako u paintballu ještě pár lidí na víc, plachtění je týmová práce, každý musí přiložit ruku k dílu a stále je co dělat. Zato se vám jachta odvděčí adrenalinem, naprostým propojením, úžasnými zážitky. Třeba takový západ slunce v přístavu po dobře odvedené práce, se sklenkou nějakého dobrého pití v ruce… K nezaplacení.

 

10. Horolezectví

Nemusíte rovnou na Mt. Everest, stačí na nejbližší umělou stěnu. Pokud to ani jeden z vás neovládá, domluvte se s kamarádem-horolezcem, nebo si zaplaťte instruktora či kurz. Naučí vás to vzájemné důvěře, protože prostě budete navázáni na jedno lano. Když spadnete, partner vás jistí. Tak by to mělo být i v životě, ne?

 

 

(mat), Magazín.cz – zdroj

 Kam dál?

Vídeň a sushi
Vídeňský řízek, sachr, vídeňský valčík, Strauss, a tak pořád dokola. Prakticky o ničem jiném se v průvodci o téhle metropoli nedočtete. Je to super, vyplatí se pochutnat si na pořádném schnitzelu, ale jednou stačí. Mnohem zajímavější je jít po vlastních stopách (dobře, tak po stopách…

Život s rovnátky
V dnešní době jsou rovnátka nejen léčebným prostředkem, ale i módním doplňkem. O tom, jaký je život s rovnátky, Vám představím v následujících řádcích. Zda by bylo vhodné nasadit rovnátka, by nás měl informovat náš zubní lékař. Dle mého názoru tam posílají však i osoby,…

Přijímačky na VŠ nevyšly, co dál?
Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu? Nezoufejte, slovo " nepřijat/a" ještě nemusí nutně znamenat definitivní verdikt. Pokud Vám ale ovšem stejné slovo dojde i po odvolání, tak je důležité nepanikařit a najít způsob, jak využiji rok času. Vyšší odborná škola Jedná se o terciální…


Processing your request, Please wait....

Komentáře