» Levná sluchátka z eBay do 70 Kč
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
Levná sluchátka z eBay do 70 Kč
1. Květen, 2015 | Anonym | Služby a zboží

Nedávno se mi začaly rozpadat moje super sluchátka od Nokie, které jsem měl asi 2 roky, a tak jsem se rozhodl, že je nejvyšší čas si koupit nějaké nové. Nechtělo se mi ale moc utrácet, takže jsem se rozhodl, že zkusím kouzelné eBay a nějaké si vyberu tam. Uběhl nějaký ten měsíc a sluchátek jsem si nakonec koupil celkově 5, jelikož kvalita některých byla opravdu žalostná. Za tu cenu jsem mohl mít už i levnější sluchátka z kamenného obchodu tady v ČR, ale to bych zase nemohl napsat tento článek a poradit vám, na jaké si dát pozor.

Sluchátka jsem si vybíral opravdu co nejlevnější, ale zároveň jsem i dbal na vzhled a uživatelské recenze na eBay. Naneštěstí ale většina uživatelů hodnotí jen e-shop. Tohle je seznam sluchátek, které jsem si postupně kupoval s krátkými recenzemi a hodnocením:

1. Červeno černé sluchátka

Můj první výběr sluchátek skončil u těchto. Když tak zpětně přemýšlím, tak vůbec netuším, proč jsem si je vlastně kupoval, jelikož už i podle obrázku nevypadají kdovíjak stylově. Každopádně jsem si je koupil. Když mi došly, tak první dojem byl, že vypadají opravdu lacině, ale řekl jsem si, že nebudu soudit knihu podle obalu a zkusím je. A druhý dojem? Hrůza! Tyhle sluchátka obcházejte obloukem. Nejen že mi jedno sluchátko vůbec nehrálo, ale druhé ještě hrálo tak hrozně a s ozvěnou, že jsem nevydržel ani jednu písničku. Navíc nevím, jak to udělal výrobce, ale stačilo se jen trochu dotknout kabelu a ve sluchátkách to přehlušilo celou písničku.

Proti e-shopu, kde jsem je ale koupil, nic nemám. Napsal jsem jim zprávu s popisem chyb a nejen že mi sluchátka nechali, ale dokonce mi i vrátili peníze, takže e-shop rozhodně doporučuji, jen ne ty sluchátka. E-shop se jmenuje worldtechon.

Cena: 30-40 Kč

Hodnocení: Rozhodně ne! Radši Evu a Vaška na koncertě než něco normálního z těchto sluchátek.

2. Bílé sluchátka s cool placatým drátem

Můj druhý pokus směřoval k těmto sluchátkům. Od pohledu nepůsobí kdovíjak draze, ale zvuk mě překvapil. Možná to bylo tím, že jsem je srovnával s tou katastrofou z minula, ale zvuk opravdu není špatný. Vadila mi tam ale jakoby taková menší dutá ozvěna. Nicméně jsem je ukazoval sestře a té se za tu cenu tak líbily, že si koupila další dvoje. Očividně tedy záleží na každém, jak komu sednou. Mně moc nesedly, ale za tu cenu jsou už použitelné.

Cena: 30-40 Kč

Hodnocení: Za tu cenu jsou použitelné, ale záleží na každém, jak mu sednou.

3. Original 1.2M XIAOMI Earphone… (popisek z eBay)

Už na první pohled mě zaujaly svým vzhledem. Měly na výběr černé a bílé, ale černé vypadají mnohem lépe, a tak jsem si je objednal. Přišly mi bílé. Nevypadají sice tak dobře jak černé, ale budiž, alespoň nevypadají lacině jako předchozí dvoje a dostanete k nim ještě náhradní špunty do uší (občas opravdu pochybuju, že se jim vyplatí prodávat za takové ceny a ještě free poštovné). Kupodivu i zvuk je poměrně pěkný. Teda byl by asi, kdyby mi jedno nehrálo slabě a jedno hlasitě.

Cena: 25 – 35 Kč

Hodnocení: Pokud to bylo jen vadným kusem, že mi jedno sluchátko hrálo hlasitě a jedno tiše, tak bych je asi i doporučil.

4. Fake Apple sluchátka

Tyto sluchátka jsem objednal jen tak v mezizastávce pro sestru. Osobně se mi nelíbí, ale ona si je už kupuje potřetí, takže asi tak hrozné nebudou.

Cena: 50 – 70 Kč

Hodnocení: Asi dobré, nezkoušel jsem je.

5. Podezřele levné Nokia sluchátka

Začal jsem být zoufalý, a tak jsem zapojil rozum. Možná jsem to měl udělat už na začátku, když o tom tak teď přemýšlím, ušetřil bych. Jelikož jsem měl Nokia sluchátka dřív, tak mě napadlo, že je zkusím najít levně na eBay, protože nové stojí přes 200 Kč. Světe div se, našel jsem je a za neuvěřitelných 68 Kč. Přišlo mi to podezřelé, ale byl jsem tak zoufalý, že jsem si namluvil, že jako jiné velké firmy i Nokia vyrábí svoje sluchátka levně v Číně a pak jen na ně přilepí svoji značku a prodá je dráž a že tohle jsou přesně ty samé, akorát bez značky. Nebudu to protahovat, ale vypadá to, že moje zoufalecká teorie byla správná! Hrají opravdu krásně a také dobře vypadají, navíc v ceně dostanete i různé velikosti špuntů do uší, prostě super. Ještě dodám, že jsem je koupil od e-shopu buddy-run.

Cena: 60 – 80 Kč

Hodnocení: Doporučuji!

Moje hledání bylo tedy úspěšně ukončeno. Začalo to Nokií a skončilo to Nokií. Pokud si vybíráte také sluchátka na eBay a líbí se vám některé z mých, doporučuji na tyto recenze přihlédnout. Je možné, že u některých jsem dostal opravdu jen vadný kus, ale pravděpodobně to tak je jen u Original XIAOMI.

Pokud máte také nějaké zkušenosti s nákupem sluchátek, pochlubte se do komentářů, rád si je přečtu.



Kam dál?

Just Donut v Ostravě
Dnes Vám představím jeden novější podnik v Ostravě, na který jsem narazila poměrně nedávno, ale i během chvíle se stal jedním z těch nejoblíbenějších. Byl pátek, venku pršelo a neskutečná zima a do toho mi zvonil budík před sedmou ráno. Pak mi ale přišla SMS,…

Základní smajlíci na Facebooku
Přehled základních smajlíků na Facebooku: 1. Bez mezery : ) 2. Bez mezery : (  3. Bez mezery : P  4. Bez mezery : D 5. Bez mezery : o 6. Bez mezery ; ) 7. Bez mezery 8 -) 8. 8|  9. >:(  10.…

Život s rovnátky
V dnešní době jsou rovnátka nejen léčebným prostředkem, ale i módním doplňkem. O tom, jaký je život s rovnátky, Vám představím v následujících řádcích. Zda by bylo vhodné nasadit rovnátka, by nás měl informovat náš zubní lékař. Dle mého názoru tam posílají však i osoby,…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře