» Muzikál Game of Thrones s Coldplay
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
Muzikál Game of Thrones s Coldplay
25. Květen, 2015 | Anonym | Hudba

Jedna z nejvíce známých světových hudebních skupin, Coldplay, se rozhodla, že napíše muzikál. Nejde ale o ledajaký muzikál. Bude to muzikál na nejsledovanější světový seriál a jednu z nejčtenějších knih – Game of Thrones (Hra o trůny). Muzikál vzniká k události Red Nose Day, který pořádá charitativní organizace, která se zabývá projekty, které mění lidské životy (více zde).

V muzikálu bude hrát většina z hlavního hereckého obsazení Game of Thrones. Budou zde herci jako Emilia Clarke (Khaleesi), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) nebo Peter Dinklage (Tyrion Lannister). Překvapivě všichni ale zpívají nádherně a rozhodně všechny svými výkony překvapili.

Jak vznikal muzikál vám ukáže následující video

(s cz titulky zde).

Jak zpívá Tyrion Lannister?

Romantický zpěv o své sestře v podání Jaime Lannistera

Rastafarian Targeryan

Kdo z nich podle vás zpívá nejlépe? Piště do komentářů.Kam dál?

Tip na výlet: Jeseníky
Jeseníky jsou jedny z těch míst v České republice, kam se i po několika návštěvách pořád stejně ráda vracím. Tím, že jsem tam měla tetu, tak jsem tam v dětství trávila hodně času o prázninách, později jsem tam jela na dovolenou s rodiči, typické školní…

PSY má nový videoklip! Jmenuje se DADDY!
Legendární korejský zpěvák a první člověk na Youtube, který dosáhl 1 000 000 000 shlédnutí u svého videa, PSY, má po svých úspěšných hitech Gangnam Style a Gentleman další hitovku! Jmenuje se DADDY a je stejně ujetá.

Přijímačky na VŠ nevyšly, co dál?
Nedostali jste se na vysněnou vysokou školu? Nezoufejte, slovo " nepřijat/a" ještě nemusí nutně znamenat definitivní verdikt. Pokud Vám ale ovšem stejné slovo dojde i po odvolání, tak je důležité nepanikařit a najít způsob, jak využiji rok času. Vyšší odborná škola Jedná se o terciální…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře