» Nový design WREET.cz
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
Nový design WREET.cz
2. Červenec, 2015 | WREET.cz | Ostatní

WREET.cz prošel už několika změnami designu, ale pořád jsme nebyli s výsledkem spokojení, proto jsme se rozhodli udělat další a věříme, že i konečnou změnu vzhledu.

Zde je pro zajímavost srovnání všech vzhledů.

Co je nového?

Pozadí

Předešlé verze měly vždy jednobarevné nebo dvojbarevné jednoduché pozadí. Pro novou verzi jsme se ale rozhodli zkusit použít obrázkové pozadí. Myslíme si, že to byl dobrý tah.

Menu

Jednou z hlavnějších novinek je celková změna vzhledu menu. Zatímco předchozí verze si držely dvouřádkový design s podobnými vzhledy tlačítek, nová verze přináší jednořádkový, černobílý a jednodušší design. Kromě toho jsme odstranili z původní verze vyhledávací pole, které se přesunulo na hlavní stránku a přidali jsme tlačítko pro naši facebookovou stránku.

Hlavní stránka

Nejvíce změnami prošla hlavní stránka. Kromě vyhledávacího pole přibyl nový výpis nejnovějších a nejčtenějších článků. Kromě nadpisu článků se zobrazuje náhled článku a obrázek, který reprezentuje rubriku, ve které je článek přidán. Proto znovu připomínám, dbejte na to, abyste své články umisťovali do správných rubrik! Také jsme mírně upravili nejčtenější články, které se aktualizují nyní každých 7 dní.

Pod výpisem článků ještě přibylo tlačítko, pro zobrazení všech článků.

Doporučené články

Pod každým článkem se zobrazují  tři doporučené odkazy k dalším zajímavým článkům z WREET.cz.

Profily

I profily uživatelů prošly designovou změnou. Nyní hlavička plynule přechází do menu, font písma byl upraven a profilová fotografie byla zvětšena a poměr stran změněn na 16:9.

Facebookový náhled článků

Zapracovali jsme i na obrázku náhledu článků na facebooku. Pokud je ve článku obrázek, tak se zobrazí jako náhled, pokud ne, zobrazí se logo WREET.cz. Naneštěstí má ale facebook nepřesné rozpoznávání, takže občas se místo náhledu zobrazí logo facebooku. Pokud se tak stane u vašeho článku. Napište nám do Feedbacku, který se nachází na levé straně těchto stránek a my vám náhled opravíme, nebo můžete sami zde , kde stačí dát odkaz na váš článek a poté vybrat náhled.

Kromě výše zmíněných změn jsme provedli mnoho dalších, jako například předesignování přihlašování a opravili několik chyb. Věříme, že jste s novým designem spokojeni tak, jako my a že si s novým WREET.cz užijete spoustu zábavy. Máte chuť to hned vyzkoušet? Napište svůj článek zde.Kam dál?

Stáž v Psychiatrické nemocnici a hospici
Chceme více mít, než být, chceme být úspěšní, chceme udělat dojem na lidi, chceme  být dokonalí. Náročnost dnešní doby přináší mnoho střetu zájmů, přináší stres, bolest, smutek, napětí. A právě díky dobrovolnictví jsem pochopila, jak žijí lidé, kteří neusnesli požadavky doby, díky odborné praxi jsem…

8 tipů na nejlepší seriály
Máte hodně volného času a chtěli byste ho zabít například seriálem, ale většinu seriálů jste už viděli? V následujícím článku vám dám pár tipů na seriály, o kterých možná nevíte, ale stojí za to je vidět. Pokud některý z nich znáte, podělte se o svůj…

Skotsko - Vzhůru do (ne)známa!
Letenka koupena, vlak nalezen, skoro všechno hotovo. Jen skoro, protože zabalit si jednu krosnu na více než měsíc a půl, je pro mě úkol téměř nemožný. Něco jako mission impossible.  Ještě tedy můžu mít příruční zavazadlo, ale stejně! Naši se na tom strašně baví, prý…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře