» Nový design WREET.cz
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
Nový design WREET.cz
2. Červenec, 2015 | WREET.cz | Ostatní

WREET.cz prošel už několika změnami designu, ale pořád jsme nebyli s výsledkem spokojení, proto jsme se rozhodli udělat další a věříme, že i konečnou změnu vzhledu.

Zde je pro zajímavost srovnání všech vzhledů.

Co je nového?

Pozadí

Předešlé verze měly vždy jednobarevné nebo dvojbarevné jednoduché pozadí. Pro novou verzi jsme se ale rozhodli zkusit použít obrázkové pozadí. Myslíme si, že to byl dobrý tah.

Menu

Jednou z hlavnějších novinek je celková změna vzhledu menu. Zatímco předchozí verze si držely dvouřádkový design s podobnými vzhledy tlačítek, nová verze přináší jednořádkový, černobílý a jednodušší design. Kromě toho jsme odstranili z původní verze vyhledávací pole, které se přesunulo na hlavní stránku a přidali jsme tlačítko pro naši facebookovou stránku.

Hlavní stránka

Nejvíce změnami prošla hlavní stránka. Kromě vyhledávacího pole přibyl nový výpis nejnovějších a nejčtenějších článků. Kromě nadpisu článků se zobrazuje náhled článku a obrázek, který reprezentuje rubriku, ve které je článek přidán. Proto znovu připomínám, dbejte na to, abyste své články umisťovali do správných rubrik! Také jsme mírně upravili nejčtenější články, které se aktualizují nyní každých 7 dní.

Pod výpisem článků ještě přibylo tlačítko, pro zobrazení všech článků.

Doporučené články

Pod každým článkem se zobrazují  tři doporučené odkazy k dalším zajímavým článkům z WREET.cz.

Profily

I profily uživatelů prošly designovou změnou. Nyní hlavička plynule přechází do menu, font písma byl upraven a profilová fotografie byla zvětšena a poměr stran změněn na 16:9.

Facebookový náhled článků

Zapracovali jsme i na obrázku náhledu článků na facebooku. Pokud je ve článku obrázek, tak se zobrazí jako náhled, pokud ne, zobrazí se logo WREET.cz. Naneštěstí má ale facebook nepřesné rozpoznávání, takže občas se místo náhledu zobrazí logo facebooku. Pokud se tak stane u vašeho článku. Napište nám do Feedbacku, který se nachází na levé straně těchto stránek a my vám náhled opravíme, nebo můžete sami zde , kde stačí dát odkaz na váš článek a poté vybrat náhled.

Kromě výše zmíněných změn jsme provedli mnoho dalších, jako například předesignování přihlašování a opravili několik chyb. Věříme, že jste s novým designem spokojeni tak, jako my a že si s novým WREET.cz užijete spoustu zábavy. Máte chuť to hned vyzkoušet? Napište svůj článek zde.Kam dál?

Jak přežít zkouškové s úsměvem?
Existují mezi námi dvě skupiny studentů. První, která se učí celý semestr průběžně a zkouškové období vítá s úsměvem, a ta druhá, která všechno nechává na poslední chvílí a půl rok dělá jenom to, co je nezbytně nutné a neodkladné. Taky patříte mezi tu skupinu,…

Skotsko - pracujeme a bydlíme
Ve Skotsku furt prší. Když je modrá obloha, když je černá obloha, když je to půl napůl, prostě pořád. Nikdy tu taky není úplná tma. Jsme daleko od nejbližšího městečka, ale i v noci je tu nepřetržitě něco vidět. Jako když se teprve smráká, každopádně je…

Karel v Prostřeno! - Další díl Kazmovy One Man Show?
Prostřeno normálně nesleduji, ale tento díl s ajťákem Karlem, který měl tik, vykřikoval sprostá slova a měl permanentní erekci, mě neminul.  Když jsem díl dokoukal, skutečně jsem tomu věřil až do chvíle, než na povrch začaly vyplouvat věci, jako že Karel byl studentem filmové školy,…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře