» Nový design WREET.cz
WREET.cz PŘIHLÁSIT SE REGISTROVAT SE CO JE WREET.CZ NAPSAT ČLÁNEK
Nový design WREET.cz
2. Červenec, 2015 | WREET.cz | Ostatní

WREET.cz prošel už několika změnami designu, ale pořád jsme nebyli s výsledkem spokojení, proto jsme se rozhodli udělat další a věříme, že i konečnou změnu vzhledu.

Zde je pro zajímavost srovnání všech vzhledů.

Co je nového?

Pozadí

Předešlé verze měly vždy jednobarevné nebo dvojbarevné jednoduché pozadí. Pro novou verzi jsme se ale rozhodli zkusit použít obrázkové pozadí. Myslíme si, že to byl dobrý tah.

Menu

Jednou z hlavnějších novinek je celková změna vzhledu menu. Zatímco předchozí verze si držely dvouřádkový design s podobnými vzhledy tlačítek, nová verze přináší jednořádkový, černobílý a jednodušší design. Kromě toho jsme odstranili z původní verze vyhledávací pole, které se přesunulo na hlavní stránku a přidali jsme tlačítko pro naši facebookovou stránku.

Hlavní stránka

Nejvíce změnami prošla hlavní stránka. Kromě vyhledávacího pole přibyl nový výpis nejnovějších a nejčtenějších článků. Kromě nadpisu článků se zobrazuje náhled článku a obrázek, který reprezentuje rubriku, ve které je článek přidán. Proto znovu připomínám, dbejte na to, abyste své články umisťovali do správných rubrik! Také jsme mírně upravili nejčtenější články, které se aktualizují nyní každých 7 dní.

Pod výpisem článků ještě přibylo tlačítko, pro zobrazení všech článků.

Doporučené články

Pod každým článkem se zobrazují  tři doporučené odkazy k dalším zajímavým článkům z WREET.cz.

Profily

I profily uživatelů prošly designovou změnou. Nyní hlavička plynule přechází do menu, font písma byl upraven a profilová fotografie byla zvětšena a poměr stran změněn na 16:9.

Facebookový náhled článků

Zapracovali jsme i na obrázku náhledu článků na facebooku. Pokud je ve článku obrázek, tak se zobrazí jako náhled, pokud ne, zobrazí se logo WREET.cz. Naneštěstí má ale facebook nepřesné rozpoznávání, takže občas se místo náhledu zobrazí logo facebooku. Pokud se tak stane u vašeho článku. Napište nám do Feedbacku, který se nachází na levé straně těchto stránek a my vám náhled opravíme, nebo můžete sami zde , kde stačí dát odkaz na váš článek a poté vybrat náhled.

Kromě výše zmíněných změn jsme provedli mnoho dalších, jako například předesignování přihlašování a opravili několik chyb. Věříme, že jste s novým designem spokojeni tak, jako my a že si s novým WREET.cz užijete spoustu zábavy. Máte chuť to hned vyzkoušet? Napište svůj článek zde.Kam dál?

Láska jménem sport
Od dětství jsem aktivní člověk, který se nikdo moc neuměl nudit a nic nedělat. Jako dítě jsem začala chodit v 8 měsících a první metry na kole jsem zvládla v 1,5 roku. S nástupem do školky jsem se překvapivě začala zajímat o hru na klavír,…

První článek
WREET.cz byl oficiálně spuštěn! Doufáme, že se dobře uchytí a poslouží svému účelu. Znovu tedy, jak se píše všude na stránkách, opakujeme, že pokud máte jakýkoliv nápad na článek (zážitek z dovolené, pracovní zkušenosti, tipy a návody, recepty, vtipné nebo zajímavé příběhy, recenze, blog atd.),…

Skotsko - Perth
V neděli 26.7. jsme se konečně dočkali day offu. Jelikož jsme za sebou měli teprve jednu výplatu, rozhodli jsme se nechat velké nakupování až na později a zvolili raději finančně méně náročnější výlet. I když, Primarku jsme se stejně nevyhnuli (kdo taky mohl tušit, že…


Processing your request, Please wait....

Tagy:

Komentáře